CHŁODNIE I KAPLICE

Gdy nadejdzie ten smutny moment niezwykle ważne jest, aby zwrócić się o pomoc do odpowiedniej firmy, która zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z ceremonią pogrzebową.

Zakład Pogrzebowy SACRUM od wielu lat służy pomocą w tych najtrudniejszych chwilach. Do Państwa dyspozycji mamy specjalnie przystosowane Kaplice, w których możecie Państwo godnie pożegnać bliską osobę. Kaplice mieszczą się na cmentarzu Parafii św. Szczepana w Katowicach – Bogucicach oraz w Krematorium w Katowicach – Janowie. Każdą kaplice możemy przygotować w sposób indywidualny uwzględniając życzenia rodziny, tworząc w ten sposób niepowtarzalne miejsce do pożegnania, modlitwy oraz wspólnej refleksji dla przyjaciół i rodziny zmarłego.

Po śmierci człowieka ważne jest, aby ciało zmarłego znalazło się jak najszybciej w odpowiednich warunkach oraz odpowiedniej temperaturze. Odpowiednie warunki zapewnią właściwe oraz godne przechowanie do dnia ostatniego pożegnania lub ceremonii pogrzebowej. Zakład pogrzebowy SACRUM posiada nowoczesne chłodnie z zapleczem niezbędnym do odpowiedniego przygotowania osoby zmarłej, co daje Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług.